Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anovulációs ciklus után...

Anovulációs ciklus után mennyire normális a mellfájdalom? Lent részletesebben leirom.

Figyelt kérdés
Amikorra az LH teszt jelzett (de végül nem repedt meg a tüsző) aznap kezdett fájni,feszülni a mellem, mint amikor babát vártam, kb úgy. Most vagyok az új ciklusom 5. Napján és még mindig rettenetesen fájnak a melleim. Ez így mennyire normális? Nem vagyok terhes, mert tegnap volt 14. Napja hogy utoljára együtt voltunk és full negatív a teszt. Figyelem magam és biztos hogy nem repedt meg a tüsző. Mi lehet a baj?
2023. febr. 1. 05:56
 1/5 Csabi34 ***** válasza:
15%
A mellfájdalom az ovulációs ciklusban jelentkező változásokkal összefüggő hormonális változások eredménye lehet. Az ösztrogén és a progeszteron hormonok szintjének emelkedése miatt a mellizmok megnövekedett véráramlása és duzzanata okozhat fájdalmat. Az ovulációs ciklusban jelentkező mellfájdalom általában átmeneti, és nem jelent veszélyt az egészségre. Ha azonban a fájdalom továbbra is fennáll, vagy egyéb tünetekkel jár, ajánlatos orvoshoz fordulni.
2023. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Honnan tudtad hogy nem repedt meg a tüsző?
2023. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hőmérőzök és lh tesztelek régóta
2023. febr. 1. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem lehet, ösztrogén túlsúly miatt.
2023. febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na az is lehet, én őszintén magas prolaktinra gyanakodtam. De képzeljétek el, végül úgy döntöttem hogy nekiállok a virág natura teáknak (ciklus+pcos tea reggel este felváltva)

+ kapszulás méhpempő

+ terhes vitamin

És láss csodát, már nem fájnak a melleim 🥰

2023. febr. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!