Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a nőgyógyászati...

Mit jelent a nőgyógyászati rákszűrés eredményeként, hogy fertőzés gyanúja miatt nincs eredmény?

Figyelt kérdés

Évente 1x el szoktam menni rákszűrésre

A legutóbbi "eredményként" azt kaptam, hogy fertőzés gyanúja miatt nincs eredmény, mindezt 25.000 Ft-ért, menjek vissza 2 hónap múlva szintén 25.000 Ft-ért új vizsgálatra (ahol vagy lesz eredmény megint vagy nem?!)

Nagyon bosszant, mégis mit jelent ezt hogy fertőzés gyanú?

Semmi rendellenességet nem tapasztaltam...


2023. febr. 6. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Azt jelenti, hogy a kenet értékelhetetlen gyulladás miatt.
2023. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

milyen gyulladás?

És akkor nem kéne valamit éreznem?! Mert semmit nem tapasztaltam, és nem is javasolt sem kúpot,sem gyógyszert, sem krémet semmit...

Többen azt mondták nekem, hogy ez ilyen pénz lehúzás lehet,csak hogy menjek vissza

2023. febr. 6. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
A kenetet nem az értékeli, aki leveszi. A kenetet patológus értékeli. És ha az van odaíva, hogy a kenet értékelhetetlen gyulladás miatt, akkor értékelhetetlen. Megkaptad a teljes leletet?
2023. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az van odaírva, hogy értékelhetetlen gyulladás miatt, hanem " fertőzés gyanúja miatt" új időpont szűkséges 2 hónap múlva.

Nem kaptam semmilyen leletet, EESZT-ben sincs semmi.

E-mail-ben írt ennyit.

2023. febr. 6. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez így elég gáz:D
2023. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt mondom!
2023. febr. 6. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
De ilyen van. Az, hogy gyulladás van, nem biztos, hogy érzed, viszont orvossal kell megbeszélni, hogy kell-e valamilyen kezelés.
2023. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor e-mailben miért nem tudja odaírni mellé hogy mit váltsak ki ?!

Csak annyit írt , hogy menjek megint 25.000 Ft-ért vizsgálatra 2 hónap múlva....

most voltam, ott hagytam nem kevés pénzt, akkor miért nem lehet odaírni valami kúpot vagy bármit? ezt nem értem... most otthagytam ennyi pénz magyarán a semmiért, mert eredményt nem kaptam, gyógyszert nem javasolt...

2023. febr. 6. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy akkor én nem értettem, ezek szerint a dokid írta ezt email-ben. Hát figyu, akkor nem tudom, de én biztosan nem mennék oda többet.
2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is megyek én sem
2023. febr. 6. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!