Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákkal kapcsolatosan...

Méhnyakrákkal kapcsolatosan kérdeznék?

Figyelt kérdés

Esetleg akinek tünetei voltak átélte,mik voltak azok hogy indult ?

N35


2023. febr. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Miért szeretnéd ezt tudni? Találgatással nem lehet ilyesmiket megállapítani.

Amúgy a rendszertelen vérzés, fájdalom, nyomódás, de talán a leggyakoribb a pecsételő vérzés. Viszont ez utóbbi ezer más dologtól is lehet.


Amúgy a méhnyak rák legtöbb esetben egy méhnyak nyálkahártyára koncentrálódó elváltozás, amit patológus tud diagnosztizálni mikroszkóp alatt kenetből vagy biopsziából.

Rossz esetben persze már a képalkotó vizsgálatok is kimutatják.

2023. febr. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A méhnyakon ,azon a gombócon vettem észre gumókat vagy csomókat mikor tettem fel egy hüvely regeneráló kapszulát és aggódok....nőgyógyra még késöbb kaptam időpontot.

Mèhnyakrák szűrést utoljára múpèv júliusban vettek le.

És az is idegesit hogy nem jön meg....dec 24 én volt utoljára....fáj a cicim ,kicsit a hasam alja is de semmi...1 hetet szokott max késni...terhes nem lehetek mert csináltam már vagy 6 tesztet mindig negativat mutat(x epil) utoljára egy hónapja volt 1 alkalmas szex de az is balul sült el mert lecsúszott a gumi ....nem élvezett belém de ki kellett szednie belőlem a gumit

Plusz a hasam alján mindennaposan érzek közèpet egy furcsa be dobbanást ,lüktetést....

2023. febr. 7. 05:11
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A nyálkahártyán ezer dolog lehet, ami kiáll, ez még nem jelent méhnyakrákot. Mikor csináltak utoljára citológiát? Volt valaha hpv tipizálásod?
2023. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Hipochonder vagy, de durván. Tavaly nyár óta nem alakul ki semmi. 8-10 év a lappangás. Van, aki sok évig nem jár és nem aggódik.
2023. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!