Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs görcsöket...

A menstruációs görcsöket hogyan lehet enyhíteni vagy megszüntetni? Esetleg torna vagy pihenés segithet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Algoflex M!!! Nekem ez vált be 100%-osan
2010. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem torna, de nekem "véglegesen" enyhítette, hogy elkezdtem tablettát szedni. Amúgy én az első két napban amikor iszonyúan fájt akkor Algoflex-M, algopyrin. Kalmopyrin később Apranax (asszem ez volt a neve nagyon erős fájdalomcsillapító) azt szedtem de attól meg kitolódott két hétre...borzalom volt.
2010. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mozgás vagy melegvizes palack
2010. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D de valahogy gyógy szer nélkül nme lehet megoldani ? házi praktikákkal? :D
2010. okt. 4. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Menta tea! Nekem az mindig segít, meg a meleg vizes palack. De a tea többet ér
2010. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 18:00-as vagyok:)

házi praktika....gyógyteákkal esetleg, meleg pléddel a hasadon. nézz utána, hogy menstruációs görcsökre milyen gyógyteákat ajánlanak:) azt hiszem a cickafark és a kamilla de nem biztos, nézd meg :)

2010. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a cickafark is nagyon jó. Meg tényleg tornázz vagy sétálj nagyokat előtte pár nappal. nekem ezek bejöttek.
2010. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!