Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet Szegeden intim...

Hol lehet Szegeden intim tornára járni?

Figyelt kérdés
Szurmik Éván kívül ismer valaki előadót? Vagy nem nagyon van választék a városban? Nem csak az ár a bajom (14ezer), hanem elég rossz időpontban van. És ha nincs, akkor nem lehet elsajátítani dvdről? Igazából nem értem mi a különbség a dvd meg a személyes előadás között. Hogy jól csinálom e a gyakorlatot, azt a személyes előadáson se látja...Előre is köszi minden választ.
2010. okt. 4. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Én 2008 ban jártam a belvárosban egy trénerhez, privát oktatás volt, kb. 6-7 óra, attól függ mennyire veszed a lapot. Meg tudtam tanulni, nagyon hasznos volt, ajánlom minden nőnek.
2010. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző vagyok ismét. Megtalálod akihez én jártam itt www.ingyeneshirdetes.net egészség rovat
2010. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!