Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyemben mennétek most...

Helyemben mennétek most vizsgálatra?

Figyelt kérdés

2 évente hívnak mammografiara, kulfoldon lakom.

Tavalyelőtt elváltozást talaltak, vegul kiderult, hogy ciszta

Tavaly magamtól mentem mert ereztem csomót a mellemben, méghozzá nagyot.

Kellett varjak a biopsziara, ki készültem idegileg .

Az is ciszta volt. Nem volt semmi baj.

Most eltelt a 2 ev a hivatalos hívás óta es megint hívnak.

Egyszerűen nincs erőm nem merek menni. Mar hányingerem van azok utan amiket átéltem a varakozas a stressz, a gyanú.

Sok a stressz amúgy is az életemben. Nem tenne jót.

Nem bírom már

Nem mennék most.

46 eves vagyok


2023. febr. 8. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Én mennék. (Ha nem akarsz meghalni még.)

Mit jelent a külföld? Ha van TB-d kint (fizeted - ha vállalkozó vagy -, vagy fizeti a munkahely), akkor meg főleg.

Nyugat-Európában kiváló az egészségügy minden téren.

2023. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj el, ha van valami elváltozás azt jobb ha minél előbb kiszedik. Én biztos nem bagatellizálnám el ha ennyire hajlamos lennék erre, akármilyen stresszes is. Ebben a korban egyébként is el kéne járni a rendszeres szűrővizsgálatokra.
2023. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ingyenes a vizsgálat, nem pénzkérdés

Hanem az a rettenet az a borzalom amit átéltem

2023. febr. 8. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha későn mész, már csak a terminális, azaz halálos, végzetes, irreverzibilis, visszafordíthatatlan voltát tudják a betegeségnek igazolni.
2023. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor ne menj, ha ennyi eszed van felnőtt nő létedre. Maga a mammográfia annyira nem megterhelő, előre nem tudod hogy van-e valami elváltozás. Ha meg van és kihagyod, és ne adj isten nem jóindulatú, az 2 év alatt simán áttétes lesz. Tényleg nem értelek.
2023. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam ! Mindent rendben talaltak ! Miert menjek megint ?
2023. febr. 8. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkinek egy élete van, és mindenkinek a saját élete. Mindenkinek a saját lelkiismeretével kell tudnia elszámolni. Ha nem akarsz, ne menj. Erőltetni szerintem ezt nem lehet, nem szabad.
2023. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Jó akkor ne menj, csak akkor nem értem minek tetted fel a kérdést.
2023. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Én nem mennék. Végülis ha 2 évente látják ott indokoltnak, akkor is lenne még 1 éved. Ha panaszod van, ha az önvizsgálatnál csomót észleltél, akkor viszont inkább menj el.
2023. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi . Nem megyek el. Át fogom tenni a vizsgálatot őszre. Nem talaltam csomót, újat, igaz nem is kerestem. Ki akar ezzel foglalkozni folyton? Anyam 67 eves es sose volt mammografian. Nagyanyám sem es 78 evesen halt meg es nem mellrákban. En mar 40 eves korom óta járok 2 évente.
2023. febr. 8. 17:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!