Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már úgy citológián(rá...

Voltatok már úgy citológián(rákszűrés), hogy másnap vagy utána levő napokban megjött a menzeszetek? Reális lett úgy az eredmény?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos így volt, és most meg csomó elit nőgyógyászati rendelő oldalán olvastam, hogy így nem lesz reális az eredmény, és olyat is láthatnak, ami nincs is ott. Pedig a nőgyógyásznál szinte első kérdés volt, h mikor volt az utolsó menzeszem, tehát tudták. Meg hüvelygyulladás gyanút írtak, amire szintén azt írták, hogy az is téves eredményt adhat, és majd kezelés után érdemes a citológiát. Nektek tapasztalat?

2023. febr. 9. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Èn úgy mentem nődokihoz hogy másnap jött meg. Nem változtat az eredményen
2023. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%

Én úgy tudom, hogy menzesz alatt nem szabad elvégezni, mert a vér tönkreteszi a mintát. Nekem pl. vérzékeny a méhszájam, és szegény doki mindig mondja, h reméli nem kell megismételni amiatt a kis vér miatt, ami a pálcára került.

Erről még nem hallottam, amit említesz, nekem sose mondta a doki h közvetlen előtte nem szabad...

2023. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!