Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan fogamzásgátlot tudtok...

Olyan fogamzásgátlot tudtok ajánlani ami melett nem jön meg? Depo provera használtam de hiánycikk lett Aki tud segitsen

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom, ezt orvos írja fel. Ha nem adnak a gyógyszertárban automatikusan helyettesítő terméket, akkor másik fajtát kell feliratni.
2023. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Igazából mindegyik mellett megjön kb.

A 28 napos is ugy van hogy 21 napig van benne hormon. Utána 7 nap placebó. Szóval ezt a te szervezeted csinálja ha nem jön meg mert annyira elvékonyítja a nyálkahártyát.

Beszélj a dokival bar nem így hozzd fel hogy olyat akarsz amitől nem verzel mert lehet picit furán fog rád nézni

2023. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
#2 bizonyos betegségek, állapotok esetén szükséges, hogy ne jöjjön meg. Pl endometriózis, vérszegénység stb.
2023. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Létezik ilyen, de nem sokan használják.

Nálunk nem tudom, hogy lehet-e ilyet íratni.

2023. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

A mini tabletta, esetleg hormos spirál (Bár egyiknél sem biztos, hogy nem jön meg)

Ha bevált a depo povera, nem nagyon váltanék. Vagy most hónapokig nem tudod beszerezni? Az orvos nem mondott alternatívát? (Meg létezik még az implantátum, de lehet,hogy azt még ennyire se lehet beszerezni

2023. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 sajnos honapok ota nincs és a gyártása sem kezdték még ujra ugyhogy nem is lesz joideig
2023. febr. 11. 05:43
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik kombinált tablettàt lehet szünet nélkül szedni, és akkor nem jön meg.

Csak progeszteron tartalmú tabletták alapból szünet nélküliek, de egyénenként változó, hogy van-e mellette vérzés vagy nincs.

2023. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Plusz hormonos spirál mellett sincs vérzés.
2023. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

De a spirálnál is egyénenként változó.

Meg ha szünet nélkül szeded a kombinált tablettát, akkor nagy eséllyel lesz pecsételés. Szerintem az még idegesítőbb, mint 5 napot ütemezetten vérezni.

2023. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
3 havi ciklusokban szedtem, soha nem pecsételtem.
2023. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!