Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méheltávolító műtétet akkor...

A méheltávolító műtétet akkor is elvégzik ha nincs semmi baja a méhemnek?

Figyelt kérdés
Ivartalanítattani szeretném magam. Hasi bemetszéssel a méh teljes eltávolítása mennyibe kerül, illetve hol csinálják meg?

2023. febr. 15. 21:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi történik ha eltávolítják a méhemet és utána nem kapok hormonpótló kezelést? Mert én nem igazán szeretnék olyat.
2023. febr. 16. 23:27
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

Női nemi hormonod nem termelődik, felerősödnek a férfi nemi hormonok (mindenki testében van mindkettő). Klimax tünetek.


De amúgy szerintem totál megérné. Kivennék a gyártósort, sokkal jobb lenne, még akkor is, ha utána hormont kell szedni. Semmivel sem jobb az, hogy az ember fogamzásgátlót szed, de még pluszban vérzik is, meg ettől függetlenül ott van az esély, hogy teherbe is eshet.

2023. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. febr. 17. 14:49
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
De nem távolítják el
2023. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
és mondom, hogy amúgy semmi, mert nem ettől függ a hormon termelés
2023. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint mégsem kötelező hormonkezelést kapnom??? Mert én azt nem szeretném.
2023. febr. 17. 18:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!