Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget szeretnék. Most...

Segítséget szeretnék. Most voltam nőgyógyásznál, elhasználtam egy 10-es kúpot ismét, és megint fertőzést állapított meg.2 hónap alatt ez lesz a harmadik 10 kúpos kezelésem. Hüvelyöblítést ajánlott mellé? Ezt hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Vennem kell hüvelyöblítőt és tejsavas vízzel öblítsek? Sosem csináltam még ilyet, hetente egy alkalommal mondta, na és persze aktus után. Ha valaki használ ilyet légyszives írja le, hogy és mit használ?
2010. okt. 5. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Monjuk az a minimum, hogy megmondja, mit használj, akkor is, ha nem receptes. Ha meg nem mondja meg magától, meg kell kérdezni.

Annyi baromság van ezen az oldalom... miért nem a dokit kérdezed?

2010. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ui: egyébként a párodat kezelték mindennyiszer? mert ha nem, tőle kaptad vissza, és fogod is még egy párszor.
2010. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A dokit kérdeztem annyit mondott, hogy hetente egyszer és aktus után. Én a tapasztalatotokra vagyok kíváncsi, olyanra aki már használt ilyet és el tudja nekem mondani, a doki nem hiszem hogy használt már ilyet. A párommal azóta, hogy ezzel kűzdök nem voltunk együtt azaz 2 hónapja, majd ha egyszer eljutunk odáig, hogy nem leszek fertőző, őt is lekezeljük, habár nem tudom mivel, így, hogy ez a 3. kúpos kezelésem és mindig más.
2010. okt. 5. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valódi segítséget akarsz, akkor keress meg egy MÁSIK nőgyógyászt, aki hajlandó nemcsak ránézésre diagnosztizálni, hanem kenettenyésztést is kér? Egyáltalán milyen panaszaid vannak???
2010. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs viszketék, hanem inkább ég, és nagyon kellemetlen érzés, fáj, és folyásom van.
2010. okt. 5. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Na hát ez az, kenettenyésztés, vérvétel, vizeletvizsgálat? Megvoltak? Mik a tüneteid egyáltalán?

Fogamzásgátlót szedsz?


Nekem ugyanis a tabletta okozott állandó szenvedést, gombás fertőzés formájában:S Semmivel nem lehetett kikezelni, pedig a a páromat is gyógyszereztük,de mindig visszatért.Abbahagytam a tablettát 1 éve, azóta egyszer sem volt semmi nőgyógyászati panaszom.

2010. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem volt semmilyen olyan vizsgálat amit leírtál, csak felfeküdtem a székre és belémnézett, ahogy szokott, megnyomkodta a hasam és ennyi.

Szedek fogamzásgátlót, de már 3 éve és csak most van kb. 3 hónapja ilyen problémám.

2010. okt. 5. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem is a 2. év után jöttek elő ezek a dolgok,és habár nem sokáig vártam,hogy abbahagyjam,de szenvedtem eleget.

Mindenképpen keress fel egy magánrendelést,ahol kellőképpen ellátnak, mert ez így olyan mint a céllövölde. Nem lehet csak így rámondani hogy fertőzés.Még egy tapasztalt orvos se általánosíthatja így a tüneteket,szerintem.A sok kúp meg szintén nem egészséges...aa kellemetlenségről ne is beszéljünk.

Én mindenképp orvost váltanék, már ma el is mennék egy magánrendelésre.

Egyébként a folyás még nem jelent semmit, mint tünet, mert pl nekem ez egy "normális" folyamat,hogy folyásom van. Amikor fertőzésem volt akkor is ezt a dolgot ki kellett zárni...

2010. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nekem a folyás nem normális, és érzésre sem kellemes, mert csíp.
2010. okt. 5. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A párodat nem "kezelitek", hanem egy orvos kezeli. Normálisabb nőgyógyászok egyből felírják a pasinak is a szükségeset, de ha nem, akkor neki is el kell mennie dokihoz. Nem "majd", hanem minél előbb. Nem is értem, mire vártok, csodára? Legalább ő gyógyuljon meg minél előbb.

A vérvételt nem értem, miért hiányolták, de kenettenyésztés valóban szükséges lett volna. Tényleg kéne egy jobb doki, aki elmagyaráz mindent és lehet kérdezni.

Komolyan mondtam, hogy ne itt gyűjts választ a kérdéseidre. Sokan azt írják le újra és újra, amit egy válaszban olvastak - és baromság. Úgy mesélik, mintha ők tapasztalták volna. Szóval elég rizikós a dolog. A kedvencem egy tizenéves pasi, akinek lövése sincs semmihez, ami egy nővel történik, de osztja az észt bőven.

2010. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!