Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovitrelle injekciót hogy kell...

Ovitrelle injekciót hogy kell beadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma vettem meg az injekciót , 250-es ovitrelle. Egyszerre kell beadnom majd. Az lenne a kérdésem,hogy ugye ez előre töltött toll, egy adagban kell beadnom,meddig kell tekernem az egységet ? Hogy működik ? Köszönöm előre is 😊

2023. febr. 17. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem.

Két élő embertől is volt lehetőséged személyesen megkérdezni. Az orvostól, aki kiírta, a gyógyszerésztől, akinél kiváltottad.

2023. febr. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Lombik kezelésre van? Az a baj #1, hogy ezt elmondják, de csak félig, a gyógyszertárban meg nem fogják tudni, hogy neked milyen adagolás kell. Ezzel sok nőnek van gondja, mert előre töltött, de sokszor nem az az adagolás, amit az orvosa javasol, illetve az sem egyértelmű ami ott le van írva és mikor te eljössz az orvostól úgy adják elő, hogy milyen egyértelmű, de kiderül, nem, egy fecsiben nem egy adagnyi van. Én azt mondom, hogyha meddőségiben vagy, akkor hívd fel őket, ott általában az asszisztensek is képben szoktak lenni,de ne legyen túltolva sem, mert nehogy túlstimulálás legyen.
2023. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 ez a gyakori kérdések egyébként . Mégis hogy kérdeztem volna meg az orvosom mikor felírta , de nem volt akkor még nálam a toll ,így honnan kellett volna tudnom hogy ez ilyen ? A gyógyszertarban pedig nem volt kibontva hogy lássam

#2 köszönöm a választ. Nem meddőségibe vagyok , inszeminácio lesz majd ,kórházban. Gondolom túl adagolni nem tudom mert előre töltött 250 egység van benne

2023. febr. 17. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Egészséggel kapcsolatos kérdéseket elég meredek megválaszoltatni egy ismeretlen csoporttal, ahol nincs szakember. Még ha lenne is, nem a te orvosaid.

Látod, a kettes is csak támpont. Mindenki szervezete más. Hívd fel az orvost, ha bizonytalan vagy.

2023. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Inszem. lesz, végülis mindegy, de stimuláció miatt kell akkor is. Csak azt tudod tenni, hogy felhívod az orvost akkor,hogy pontosan hogy legyen az adagolás, de mi is nemsokára kell stimuláljunk, nem egyszerű. Sajnos igen az van, hogy felírják, de te nem tudod mi az adagolás pontosan, gondolom napi 1,vagy nem tudom hogy lett felírva.
2023. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ,egy lett felirva előre töltött 250-es tollban. Engem csak a toll zavart meg ,hogy meddig kell csavarni ,hogy egyszerre bent legyen mind de gondolom akkor 250ig.
2023. febr. 17. 11:30
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Tudni kellene mennyi az egy alkalmi adag és annak megfelelően.
2023. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sikerült?
2023. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!