Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 50 körüli nők, nektek is...

50 körüli nők, nektek is tisztára átázik a hálóingetek, ágyneműtök minden éjjel? Nem győzöm a paplan teregetni minden nap mostanában! Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 10:18
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Milyen paplan a jó ilyen helyzetre? Mondjuk, lyocell? Ami jól szívja a nedvességet?
2023. febr. 17. 10:26
 2/33 A kérdező kommentje:
Vagy pehelypaplan?
2023. febr. 17. 10:26
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Mitől ázik át?
2023. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Az izzdtságtól.

A halóingen nyaka, válla, hónalja, meg mindenhol tiszta viz es a paplan is.

2023. febr. 17. 10:44
 5/33 A kérdező kommentje:
Pár éve még csak egy-egy éjszaka fordult elő félévente, de most két hete már minden éjjjel.
2023. febr. 17. 10:45
 6/33 A kérdező kommentje:
Éjjelente is felkeltem haloinget, agynemut cserelni, a paplant megforditani magamon, mert tollpaplanom volt, de most vettem lyocell paplant tegnap. Az talán nem olyan kényes.
2023. febr. 17. 10:47
 7/33 anonim ***** válasza:
25%
Változó kor-hőhullám. Voltál orvosnál?
2023. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell pl hálóinget viselni :D Komolyan mondom, én nem vagyok klimaxos, de egy vékony topot nem viselek el magamon - télen sem!, nemhogy nyáron.
2023. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
43%
8. Nem érted a kérdést, így nem is értem miért szólsz hozzá. A probléma nem a hálóingel van hanem a hőhullámmal. A hőmérséklet pedig csak részben befolyásolja Hidegben kevésbé pl kinnt télen, nyáron pedig a legrosszabb mert akkor még melegebb van. De egy átlagos hálószobában 19-21 fok van még télen is. Ezért nem lehet kivédeni azzal hogy leveszi a hálóinget. És ha fázós akkor kell is. És nem is mindenki van hozzászokva.
2023. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Igen, igen, jol mondod, nem a haloinggel van a baj. Nem amiatt izzadok termeszetesen.

Egesz eletemben haloinget viseltem es az izzadas csak most kezdodott.

A paplanon lenne a h@ngsuly most, hogy ezentul nem lehet rend a lakasban, mert egesz nap a paplant kell szaritanom…soha nem tehetem el az agynemutartoba…hogy néz már ki, hogy egesz nap itt egy nagy paplan, ami szarad a szekre kiteritve….

2023. febr. 17. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!