Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi gátolja a mell növekedését?

Mi gátolja a mell növekedését?

Figyelt kérdés
Még fejlődőkorban vagyok és nem szeretnék olyat tenni ami úgymond árt a fejlődésének

2023. febr. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Genetikailag adott. Nagyon nem tudsz beleszolni. A pènisz, mell novekedeset gatolni, novelni csak hormonnal lehet. Ahhoz meg nem fogsz hozzajutni nestersegesen.
2023. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi ártana? Max ha ész nélkül éheztetted magad fogyókúra címén. Ha a genetikád meg olyan hogy kicsi lesz a melled, akkor meggebedhetsz se tehetsz a nagyért semmit, nem az életmódon múlik. Max plasztikai sebész tehet ellene ha úgy gondolod felnőttként.
2023. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Semmi. Hiába kötözözd le mondjuk magad, ha anyád egy tejcsárda, jó eséllyel te sem leszel különb. Vagy ha szép kis cicijei vannak, valószínűleg neked sem lesz sokkal nagyobb.... Befolyásolni nem tudod.
2023. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valóban kismellű vagyok és valószínűleg ez van genetikailag is adódva, mert anyukámnak és a mamámnak is az volt. De még valószínű nőni fognak, úgyhogy nem vagyok kétségbe esve meg amúgyse szeretnék nagy melleket
2023. febr. 18. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A szoros melltartó.
2023. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!