Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett erősebb a menstruác...

Miért lett erősebb a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szoval, az utobbi 3-4 menstruaciom sokkal erosebb,mint ezelott volt. 1,5-2 ora alatt a tampon tele van, pedig ejszakait hasznalok napkozben is 3 cseppeset. Miota tampont hasznalok csak 3 cseppeset es nem volt ilyen soha. Ezt a szexualis elet is befolyasolhatja? Eddig 6 napig volt meg,most mar 5 napig, mert az elso harom napban olyan szinten jon, hogy hamarabb el is mulik. Magan nogyogyaszatra kertem idopontot marciusra kaptam. 9 eve menstrualok, beallt a menstruaciom, rendszeres es pontos. Maximum 2x volt hogy nem idoben jott meg, vagy hamarabb jott meg. Masfel eve van szexualis eletem. 20 eves vagyok. Nagyon sokat stresszelek is, attol is lehetseges? Valaszotok elore koszonom!

2023. febr. 19. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Ezt így neked senki sem fogja tudni megmondani, csak a doki. Először persze ki kell zárni minden esetleges elváltozást.

De azt mondanám, hogy ne parázz. Kellemetlen, de semmi abnormális nincs abban, amit leírtál. A ciklus pedig idővel változhat.

2023. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2023. febr. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!