Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azonnal menjek orvoshoz vagy...

Azonnal menjek orvoshoz vagy csak bebeszélem? A jobb mellem kicsit teltebb mint a bal. Ugyan így ma reggel egy kicsit beleszúrt a külső oldalába és mintha látnék ott egy kis foltot. Sokat ugrálunk meg birkózunk, játszunk a 20 hónapos gyerkőcömmel

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy ütés érte volna.
2023. febr. 20. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Csomót nem érzel? Ennyiből nem hinném, hogy baj lenne, az emberek melle általában nem tök egyforma. De évente amúgy is javasolt valamilyen képalkotó vizsgálaton részt venni, korodtól függ, hogy min, szóval ha nem voltál mostanság, akkor menj el.
2023. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, augusztusban voltam mell ultrahangon. Elég mirigyes a mellem, de nem érzek csomót.
2023. febr. 20. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem menj el egy szűrésre, ingyenes úgyhogy semmit nem vesztesz vele. Ha nincs semmi baj akkor legalább megnyugszol, ha pedig van, az minél előbb kiderül annál nagyobb eséllyel gyógyítható, ergo ne akkor menjen az ember orvoshoz, mikor már úgy érzi magát, mint akit mellbe lőttek.
2023. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg több férfinek is hogy tapogassák át, ők éreznek e valamit..
2023. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!