Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt chlamydiája...

Akinek volt chlamydiája milyen tünetei voltak, hogy vették észre?

Figyelt kérdés
Az éves rákszűrésen mutathat gyulladást ha valakinek ilyen vagy más betegsége van?
2023. febr. 21. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Ha fennáll a gyanú, akkor jelezd a kenetvételnél, hogy konkrétan mit nézzenek meg.

Semmi szégyellnivaló nincs benne. Vagy én nem értem a kérdést.

Mert a szexuális úton terjedő betegségeket nem mutatja a rákszűrés.

2023. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom kimondottan nem mutatja, csak azt hittem ha gyulladás áll fent, akkor lehet attól rosszabb az eredmény.

Januárban voltam citológián, és most merült fel ez bennem.

2023. febr. 21. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom h regi a valasz de hatha valakit kesobb erdekel …nekem volt chlamydiam a tunetei az ossze vissza bő verzes volt es a rengeteg folyas plusz alhasi fajdalom…a labor eredmenyemen nagy gyulladast is mutattak ki amit a C reaktov protein jelez ami nekem 5helyett 22volt…chlamydiara a nogyogyasznal kell kerni a 4es tesztet ez a neve…surgos kezelest igenyel mivel szovodmenyei lehetnek
2023. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C reaktiv****
2023. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!