Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Chlamydia gyanú?

Chlamydia gyanú?

Figyelt kérdés
Hét éve egy nőgyógyász (akit azóta váltottam) említette a chlamydiát, mint lehetséges diagnózist (hüvelygombával kezelt), majd elmentem egy meddőségi szakértőhöz, aki azt mondta, hogy szerinte esélytelen és nem érdemes külön kivizsgálni. Nem is jártam tovább utána. Fél éve volt egy enyhe méhnyakgyulladásom, de azon kívül az utóbbi években semmilyen problémám nem volt. Kaptam rá egy rövid kezelést, visszamentem egy újabb méhnyakrák szűrésre, mindent rendben talált (kivéve pár sejtet, ami HPV-re utalhat-nődoki szerint minimális az esélye,most vettek mintát arra is). Lehet chlamydia a dologban? Régen fogékonyabb voltam a gombás fertőzésekre, de manapság ezzel sincs gondom.

2023. febr. 21. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a fogamzásgátló tönkretette a szervezetemet. Amíg szedtem (és még utána fél évig) gombábol gombába,gyulladásbol gyulladásba estem. P3 volt a citologiam es hpv-m is volt. Kaptam egy antibiotikumos kúpot,akkor utána kétszer P2 lett a szűrés,hpv-re meg vmi "immunerősítőt" kaptam,amitől csak fájt a hasam. Ennek kb 15 éve,azóta szültem egy gyereket,soha többé nem szedtem fogamzásgátlót es teljesen egészséges vagyok, még csak gombám sem volt.
2023. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így voltam... fogamzásgátló szedése után volt ez az eset az első nődokival.

Abbahagytam, pár évre rá egy másik szakember még a gyanúját sem tartotta helyénvalónak. Azóta sem.

2023. febr. 21. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!