Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyenge menstruációval...

Nagyon gyenge menstruációval mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Rendszeres és általában pontos a ciklusom. Most viszont pár csepp barna foltot produkáltam 3 nap alatt.. menjek el már most vagy várjam meg a következőt?

NEM lehetek terhes. Sosem szedtem fogamzásgátlót. Most 3 hétig gyulladáscsökkentőt szedtem izületi gyulladásra. 32 vagyok, nemsokára babát tervezünk.



2023. febr. 22. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mindenképpen nézesd meg hogy mi okozhatta ezt a gyenge menstruációt nehogy később nagyobb baj kegyen
2023. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Jesszusom első...

Egyetlen ilyennel nem kell azonnal orvoshoz rohanni. Nyugodtan várd meg a következőt, és ha az sem oké, akkor orvos.

2023. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Április végére kaptam időpontot:(

Majd megkérdem a háziorvost is. Sosem volt ilyen problémám, meg úgy egyáltalán semmilyen problémám nem volt.

Nem szeretném ha pont most menne tönkre valami mikor végre úgy néz ki, egyet értünk a gyerekvállalásban..

2023. febr. 22. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Jó, hát április végéig pont lesz még egy vérzésed, és ha az normális, kb felesleges is elmenned.
2023. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Drukolok remélem nincs baj
2023. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!