Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nagyobb a combom és a...

Miért nagyobb a combom és a fenekem menzesz előtt? Ez normális? Pár napja még feszes volt és kisebb most meg lötyög az egész?

Figyelt kérdés
Minden hónapba ez megy. 165 cm 52 kg vagyok másnak is van ilyen?

2023. febr. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenkor vizet tart vissza a szervezeted, lehet ez az oka.

De nem kene belebolondulni a sajat testedbe, minek figyelgeted ennyire magad?

Hidd el, senki le se szarja, ez eszrevehetetlen masok szamara :D

2023. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Menzesz előtt a szervezetünk hajlamosabb vizet visszatartani, ez okozza ezt a kellemetlen jelenséget.

Nekem a Hydrominum tabletta vált be rá. Gyógynövényes tabletta, csak akkor kell szedni amikor jelentkezik a vízvisszatartás.

2023. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem kéne de épp edzek és egyszerűen idegesít ahogy lötyögok naponta másfél órát edzek vagy súllyal vagy kdio teljesen egészségesen kajálok és egyszerűen felfoghatatlan ennyit hirtelen hogy nőhet undorító. Köszönöm a válaszokat akkor ezek szerint elvileg ez normális...
2023. febr. 23. 15:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm a javaslatot mindenképp kiprobalom!
2023. febr. 23. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Szivesen. Fura amúgy hogy pont engem pontoztak le, miközben teljesen természetes megoldást kínáltam rá.

Sajnos ez nem csak esztétikai probléma. Nekem 5kg pluszt is tud jelenteni a Hydrominum nélkül, ami fájdalmas feszülő érzést okoz. Nagyon kellemetlen. Miért is ne kezeljük, ha lehet?

2023. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Részemről ment a zöld Neked! =)
2023. febr. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!