Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18eves vagyok es elszeretnél...

18eves vagyok es elszeretnél menni orulogushoz mert mostanaba korulbelul 1hete faj pisilni (nem higeniai baj van vele normalisan tisztalkodom es vedekezek sexnel is) nektek milyen volt az elso orulogus talalkozasotol mi tortenik hogyan ?!

Figyelt kérdés

#orvos #urolugus
2023. febr. 23. 22:01
 1/6 Időutazó03 válasza:
13%

Jó, de mi az az oruogus?

Egyébként húgyúti fertőzésed van.

2023. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ehhez urológus,elég a háziorvos is. Majd ő tudja, ha kell szakorvos.
2023. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia nekem is volt hogy fájt a pisim és hugyhólyag gyulladásom volt.
2023. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
13%
Kikérdez, megnézi a nemi szerveket, megtapizza, ha van ultrahangja, akkor azzal megnéz, fizikális prosztata vizsgálatot végez. Kb. ezekre lehet számítani. A húgyúti rendszernek sokféle betegsége lehet, urológus a legjobb erre, nem kell beutaló és sürgős esetben hamar fogadnak is időpont nélkül. Választhatod a háziorvost is, csak akkor ha nem tud döntést hozni és továbbküld, akkor az plusz egy kör. De amelyik neked gyorsabban elérhető. Én egyszer mentem háziorvoshoz ilyen panaszokkal, felírt AB-t, de nem lett jobb, csak tovább tetjedt és vesemedence gyulladásom lett. Azóta ilyen panaszokkal mindig urológiára megyek.
2023. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

NŐK EGÉSZSÉGE kategória kedves 4-es válaszoló!


Nincs szó prosztata vizsgálatról...

2023. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Na igen, teljesen jogos, bocsi. Akkor a prosztata vizsgálat és a nemi szervek tapizásáért elnézést kérek.
2023. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!