Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki használta már ezt a...

Valaki használta már ezt a 2dbos gynophilust?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gynophilus restore 2dbos huvelytablettat használom. 4naponta kell feltenni. Tegnap tettem fel a másodikat. Reggel észre vettem hogy nagy mennyiségű sárga folyásom van(narancssárga). De tényleg sok. Az elsőnél nem találkoztam ezzel. Lefekvés előtt tettem fel.

Lehet hogy ezt nem jól helyeztem fel?. És azért jött ki? Fel oldódva jött ki, de viszont nagyon sok. Ennek ki kell jönnie?



2023. febr. 24. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Biztos, hogy a tabletta folyt ki, de az nem probléma, ugyanúgy hatni fog (legtöbb esetben kiszokott folyni).
2023. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Mindegyik huvelykup maradeka kijon valamennyire, ez ilyen. Ritka az, amelyik teljesen feloldodik.
2023. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én használtam sajnos. Állítólag allergiát okozott nálam a vivő anyaga. Szuper', mert azóta nagyon nem vagyok jól, szerintem felborította a hüvely ph-m.
2023. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!