Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe narancssárga folyás,...

Enyhe narancssárga folyás, mitől lehet? :O

Figyelt kérdés

A bugyimon egyre többször veszem észre, a narancssárga színű folyást (ami azelőtt sose volt) ez egyelőre elég enyhe. Nem viszket, nem ég, szagtalan, semmi különösebb probléma nem áll fenn. Nem szedek semmilyen fajta gyógyszert, antibiotikumot sem szedtem mostanában.

A menstruációm előtt vagyok 5 nappal, kb. 2 napja voltam magán nődokinál (szokásos évi rákszűrésen, és hüvelyi uh-n).

Ahol a doki azt mondta, hogy hüvely heveny gyulladásom van, nem vészes azt mondta használjak lactofeel gélt (amit még nem vettem meg, mert nem voltam patikában, de sor fog rá kerülni a napokban).

Amúgy nem hinném, hogy a fent említett diagnózis okozná ezt, mert már rákerestem a neten és ez nem jár ilyen tünettel.

Nődoki után jelentkezett ez a tünet. Természetesen visszafogok menni mihamarabb, ha felveszik a telefont.


Addig is tippek, ötletek, hogy mitől lehet?


25/L


2023. febr. 24. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
2023. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
tisztasági betétet nem használsz ilyenkor?
2023. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Használok, de nem gondolnám, hogy ez egészséges lenne. :/
2023. febr. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!