Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges lehet a hüvely...

Szükséges lehet a hüvely "fertőtlenítés"? Van erre bármilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlóval védekezünk a párommal azaz minden érintkezik mindennel😅 és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg szükséges lehet 2-3 havonta egy ilyen hüvely fertőtlenítés/helyreállítás? Leszögezném, hogy egyikőnknek sincs semmi baja intim téren!

Igazából barátnőm mesélte, hogy ők szoktak egy hét "szünetet" tartani és ez idő alatt ő egy hüvelybe felhelyezhető tablettát a párja pedig kenőcsöt használ.

Lehet kicsit fura vagy buta a kérdés de tényleg érdekelne, hogy van-e bármilyen készítmény erre.


2023. febr. 24. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

A fertőtlenítést nem is tudom, hogy gondolod...

Léteznek hüvelyflóra helyreállító szerek, de azokat csak akkor indokolt használni, ha valóban fel is borult a hüvelyflóra...

A barátnőd valószínűleg kényszerbeteg vagy hipochonder. Semmi szükség a leírtakra.

2023. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Régebben lehetett kapni intimzuhanyt. Volt hozzá tabletta amit vízben fel kellett oldani. Nem tudom hogy létezik ilyen én használtam, de ma már én ilyet nem használok.
2023. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében nem szükséges semmi, max akkor ha valami fertőzésem van stb..

Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 24. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség, ha nincs semmi bajotok.
2023. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!