Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ciszta lehet a mellembe ?

Ez ciszta lehet a mellembe ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! az lenne a kérdésem hogy más is tapasztal e ilyet.. a jobb mellemben mellbimbo körül érzek egy nagyobb csomot ami nyomkodásra olyan érzés mintha pukkadna vagy folyadék lenne benne most figyeltem előző menstruációm előtt nagy volt és elég kemény de ahogy multak a napok megint kicsi lett és puhább de ugyanugy érzem h ott van . viszont ha sokáig nyomkodom akkor van mikor eltűnik vagyis inkább nem érzem annyira. 2 nap mulva ovulációm van a naptár szerint termékeny napokba vagyok és már kezdenek fájni a mellem és ez a valami megint kezd nagyobb lenni és kemény. köszönöm a segitséget és h végig olvastad. 31/L
2023. febr. 28. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és kihagytam h a másik mellembe is érzem ezt csak ott nem olyan kemény.
2023. febr. 28. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

En jarok mell-ultrahangra, ami ma mar 20ezer,de nagyon sokaig 9ezer forint volt. Igy tudom, mi a helyzet. Mindket mellemben van jopar ciszta. Egyik gorcsolni is szokott neha.

Vizsgalat nelkul ez csak talalgatas. Viszont a mellrak semmikepp sem szivodik fel, jon elo ujra.

2023. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod én is elfogok menni mert ugye jobb félni mint megijedni csak kiváncsi voltam h tapasztalt e valaki valami ilyesmit :) ne görcsöljek be előtte és ne gondoljak a legrosszabbra
2023. febr. 28. 20:01
 4/5 A kérdező kommentje:
és érzem h mellette van még egy ugyanilyen valami de az már nem olyan kemény
2023. febr. 28. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Menj el szűrésre, röngebre stb...

Rosszabb esetben még rák is lehet

2023. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!