Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely körüli viszketés, mit...

Hüvely körüli viszketés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy mintha száraz lenne a hüvely tájék és viszket is. nem tudom mennyiben befolyásolja, de a hüvelyi folyás inkább darabos, mint folyós. Ez mitől lehet? El szeretnék menni nőgygyászhoz, csak előtte hátha megtudok róla valamit. Szexuális életet nem élek.

2023. febr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
ez bizony valamilyen fertőzés vagy gomba lehet. Elkaphatod nyilvános mosdóban is, nem kell hozzá szex.
2023. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 flora08 ***** válasza:
0%
Pontosan ugyanez a tünetem nekem is, nagyon kellemetlen :( Okosat sajnos nem tudok írni, gondolom valamilyen fertőzés. Jövőhéten megyek orvoshoz. Gyógyulást kívánok!
2023. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Legnagyobb eséllyel begombásodtatok.


Milyen magasak vagytok, és mennyi a súlyotok?

2023. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Drogériában kapható Beliema hüvelytabi. Gombára és baktériumra is jó. Nekem bevált. Amióta ezt ismerem, nem kell dokihoz futkosni ilyen esetekben.
2023. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz!
2023. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!