Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzésre/v...

Bakteriális hüvelyfertőzésre/vaginózis milyen gyógyszert,kúpot írt fel nektek az orvos?

Figyelt kérdés
És használt is?

2023. márc. 1. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Betadine hüvelykúp, probiotika forte. Hüvelygomba és más hüvelyfertőzések kezelésére. A hatékonyság növelése érdekében teafaolajat is tartalmaz, amely jelentős baktérium és gombaölő hatású, segit megszüntetni a hüvelyfolyást és az égető érzést, valamint csökkenti a kellemetlen viszketést.
2023. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%
Macmiror hüvelykapszulát írt fel. Lehet, hogy használt volna, ha végigviszem a kúrát, de egyrészt szerintem több távozott belőlem az éjszaka folyamán, mint ami felszívódott, másrészt csípett, égetett, egész nap sárgás folyásom volt tőle és összességében nagyon kellemetlen volt használni. 3-4 napig használtam, nem éreztem változást. Bementem a dm-be és vettem inkább Canesbalance hüvelykúpot, másnapra már nem volt tünetem.
2023. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!