Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Repedezett kis és nagy szemére...

Repedezett kis és nagy szemérem test viszketés csikló mitől lehet? Kihez forduljak már?

Figyelt kérdés

Igazából régóta ez van de akár melyik nőgyógyászná jártam mindig rendben vannak az eredmények szűrések. És ennyi mondván ők nem látnak semmit pedig az egész itt ott ki reped, hiányos a bőr piros és nedves is. Szerintem izzadság okozhatja de nem tudom.

Tusolás és krém után ideig óráig max 1-2 nap jó! Aztán megint jön a viszketés és mintha tiszta nedves lenne!

Terhességem óta még rosszabb a helyzet. 18 hetes terhes vagyok.

26 éves!



2023. márc. 3. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Bőr- és nemibeteg gondozó


Ill próbáld ki a canefresh mosakodógélt (rossmannban a legolcsóbb

2023. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Öblítőt használsz a fehérneműkhöz? Miután beszüntettem az öblítőzést, egyszer csak azt vettem észre, hogy elmúlt a viszketés, ami évek óta megvolt. Csak egy ötlet.
2023. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

3

"Hq gondolod küldj képet privát linkbe , megnézem ( infektológus vagyok)"

Na persze... én pedig agysebész... :)

2023. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Valószínű gomba lesz. Terhesség egy fajta immunszuppresszív állapot , ilyenkor könnyebben ki is jön . Sajnos nekem krónikusan fennáll .
2023. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5# De ha gomba miért nem mutassa ki a minta vétel szűrés?

☹️ valamint mikor nem voltam terhes próbáltam a Canesten kombót külsőleg krém után sokkal jobban viszketet ezért abba hagytam.

Használok öblítőt igazából azt is észre vettem ha ruha nélkül vagyok jobb. Úgy érzem ha hozzá ér a fehérnemű akkor az is zavar.

2023. márc. 4. 08:54
 6/8 A kérdező kommentje:

1# Köszönöm, de azt a Canefresht

kismamák is használhassák?

2023. márc. 4. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, használhatják, az egy tusfürdő
2023. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ferenc70 válasza:
Ha nedves is akkor bizonyára súlyos gombafertőzés, gyanítom, hogy fonalas gombával állunk szemben. Van szaga is gondolom.
dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!