Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása levél közben gondot okoz?

Figyelt kérdés

Pattanásos bőrömre kaptam Cypromix-et (elvileg egyenlő a diane 35-tel).Szeretném abbahagyni,mert mindig akkor kezdtem híni mikor fogamzásgátlót kezdtem szedni, ill. a bőröm így se tökéletes.Vérvizsgálati papír szerint pedig veseelégtelenségem is van, még háziorvoshoz nem jutottam el vele csak neten kutakodtam, de ha igaz is csak I-es stádiumu.

Tehát a 6. tablettánál tartok most.Rosszat teszek ha most abbahagyom, v. szedjem míg a levél tart.Köszi 19 L


2010. okt. 6. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
bármikor abbahagyhatod,nem fog gondot okozni,max.egy pár hónapig nem lesz tökéletes a mensid de hamar beáll..
2010. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod, akkor rá pár napra megjön a vérzésed. nem lesz belőle baj.
2010. okt. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2010. okt. 6. 01:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet abbahagyni, de meg kell kérdezni a dokit. 6 tabi után újra meg fog jönni. Az meg nem normális. Összekavarod a hormonháztartásodat. Mennyiből áll felhívni a nőgyógyászodat és megkérdezni? Vagy a háziorvosodat. Tárcsázás 5 másodperc, kérdés-válasz fél perc. Nem ér meg ennyit az egészséged?

Mellesleg nem is értem, 6 tablettától hogy vársz csodát, hetekig, hónapokig tart, míg eredménye van (bőr). Azt meg meg sem említem, ha orvos írta fel, meg kéne fogadni a tanácsait, vagy minek mész hozzá, ha nem bírol meg benne.

Magadat pedig ne diagnosztizáld, hanem az eredménnyel csattogj el a háziorvoshoz.

2010. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos hát fölösleges támadást küldesz.Nem ez volt az első levelem,tavaly december óta szedtem ezt a cypromixet.Azelőtt egy évvel pedig a dianet 1,5 évig.

Diagnosztizálást meg nem én akarom elvégezni csak kíváncsi voltam a vérvizsgálat eredményére.Nem tudom, hogy máshol is így megy-e, de itt egy hét mire kapok a háziorvosnál időpontot(holnapra kaptam).A kérdést azért itt tettem fel, mert aznap fórumokat bújtam és a tapasztalatok alapján úgy láttam fölösleges terhelnem magam a szedésével.Inkább kezdetben egészségesebb étkezéssel,szauna,... esetleg teremtő gondolatokkal :P akarom javítani a bőrömet, és ha kiürűl a cypromix a szervezetemből elmegyek endokrinológiára ismét, mert múltkor a tabi miatt nem tudtak teljeskörűen kivizsgálni.

2010. okt. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!