Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot kell használnom...

Hüvelykúpot kell használnom de ugy érzem nem tudom elég mélyre tenni régen volt az egyikhez applikátor azzal jó volt honnan lehet applikátort szerezni ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Gyógyászati segédeszköz üzletben, vagy orvosi termékeket forgalmazó üzletekben (pl. a Rextrának van sok üzlete Bp-n és vidéken is).
2023. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Engem isnérdekelne. Lehet külön csak applikátort venni??
2023. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Az applikátorral rendelkező hüvelykúpokat általában orvosi eszközök forgalmazóinál lehet beszerezni, vagy online orvosi eszköz boltokban is kaphatók
2023. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat kínlódok,a hüvelykúpokkal,nem tudom elég mélyre felnyomni kifolyik.

Elég gyakran van folyásom sajnos.

Van több komlyabb betegségem steroidot szedek ezért gyakoribbak a gombás betegségek,gyulladások.

2023. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!