Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion d100 hüvelytabletta...

Klion d100 hüvelytabletta vélemények?

Figyelt kérdés
Hány napig használtátok? Jó volt? Milyen panaszra kaptátok? Én bakteriális fertőzésre kaptam.

2023. márc. 7. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia! A Klion-D egyik hatóanyaga a metronidazol, mely baktériumölő (bactericid, tehát megöli a baktériumokat, nem pedig a szaporodáskat gátolja, az a bacteriostaticus), széles spektrumú antibiotikum; a másik pedig a miconazole, ami gombaellenes (pl. Candida) hatású. Általában 3-5 napig kell alkalmazni, szükség esetén ki lehet egészíteni szájon át alkalmazott készítményekkel. A hüvelyi fertőzésekben a két hatóanyag kombinációja miatt általában hatásos, de túl sokáig nem lehet alkalmazni a normál hüvelyflóra felborulása miatt.

A Kliont egyébként (önmagában csak a metronidazolt) alkalmazzák még döntően hasűri fertőzéses folyamatok esetén, valamint hasi műtétek előtt preventív antibiotikus kezelés részeként.


A Klion-D alkalmazási területe elsősorban a trichomoniasis (élősködő kórokozó), valamint a vagina gombás fertőzései, melyek adott esetben önálló metronidazol-kezelés után lépnek fel.

2023. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem a leírását kérdeztem, hanem vélemények, tapasztalatok érdekelnek azoktól, akik használták már!
2023. márc. 7. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Szia. Én is most ezt használom, a doki írta fel. Hát én azzal szenvedek hogy egyszerűen nem tudom feltenni olyan mélyre amennyire kell. Nem megy feljebb egyszerűen és hiába szorítok rá utána, kilökődik. Ezzel szenvedtem már 2 napja hogy bent tartsam és folyamatosan ameddig nem oldódott valamennyire folyton nyomkodtam fel.. már ki vagyok tőle idegileg teljesen..

Vizeztem, sikosítót nyomtam rá, de egyszerűen nem megy beljebb az istennek se..

2023. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmit olvastam róla, hogy más is alig bírta feltenni. Te mire kaptad? 10 napig kell használnod?
2023. márc. 10. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Hüvelyfertőzésre kaptam, 10 napig kell hasznalnom mellette hasznalnom kell egy krémet is. Te mire kaptad?
2023. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bakteriális hüvelyfertőzésre tippelt az orvos. Mivel hogy csak megnézett és úgy írta. Neked volt tenyésztés vagy ilyesmi?
2023. márc. 10. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem volt semmi. Szimplán megnézett és úgy írta fel.
2023. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Sziasztok, nektek egyébként használ valamit? Nekem az első néhány napban igen, utána mintha rosszabb lett volna...
2023. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Szia. Én vagyok március 10. 18:11 hozzászóló. Nekem használ. Most vagyok a 8. darabnál. Nekem használt. Már az első utáni napon sokkal jobb volt.

De nekem mellette Fucidin krémmel kenni kellett magam.

2023. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasznos. Nekem két nap után kikezdi a nyálkahártyám. Bakteriális hüvelyfertőtésre szokta a doki felírni És kevert fertőzésre
2023. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!