Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mit mondjak barátnőmnek...

Lányok mit mondjak barátnőmnek pontosan milyen szerrel és milyen technikával mossa meg a nemi szervét hogy ne érezzem a a pisi szagot ha ott kényeztetem?

Figyelt kérdés
Sajnos ez szinte folyamatos probléma mióta együtt vagyunk
2023. márc. 11. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább valami fertőzés el hangzik.. nem mosakodási hibának
2023. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Fertőzésnek*
2023. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Fúj basszus... Én semmi extrát nem használok, sima tusfürdővel mosom meg magam. Minden pisi után megtörlöm, és meg is mosom sima vízzel, ha itthon vagyok. Sosem volt gondja senkinek az orállal. Intim mosakodót ne használjon semmiképpen, egyszerűen mossa meg rendesen. Meg ne a legolcsóbb kínai műszálas bugyit húzza.
2023. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
alapból fürödnie kellene.. meg mondjuk nem pisilés után egymásnak senki.
2023. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Szimplán igénytelen. Kis wc után is ha mód mossa meg, nedves törlőkendőt ajánlom. Egyébként meg tusolas után nem lenne szabad pisi szagunak lennie. Nem tisztalkodik, egyszóval igénytelen.
2023. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Fertozese van es beteg!

Ne kerdezz mar errol naponta!!

2023. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mi van?

Első alkalommal kérdeztem

2023. márc. 11. 14:00
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Sima mezei szappanos mosdással oldódik meg ez a probléma, ha mégis érzel valamit az nem a pisiszag lesz. Ez egy trollkérdés szerintem is, hisz ki gondolná, hogy valami technika szükséges ahhoz a mosdáshoz ami eltünteti a pisiszagot, te jó ég. :D
2023. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Meg ha sima vizzel mossa meg, akkor sem lesz pisiszagu normalis esetben. Eleve a noi pisi kevesbe szagos, mint a ferfi pisi, kiveve, ha esetleg extremen dehidratalt a baratno.
2023. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

"Eleve a noi pisi kevesbe szagos, mint a ferfi pisi"


Annyi minden más befolyásolja a pisi szagát, pl a diéta, miért kell mindig kitalálni női-férfi butaságokat.

2023. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!