Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes csak a praktikusság...

Érdemes csak a praktikusság kedvéért tampont megtanulni használni, ha egyébként a normál EÜ betétekkel már sok év rutinom van és elvagyok velük?

Figyelt kérdés

Alapvetően kiver a hideg ha rágondolok hogy órákon át bennem van. Praktikusság miatt érdemes mégis megtanulni használni ha mégis kellene (pl elhalaszthatatlan nyaralás, strand stb és nem akarok lemondani a fürdésről, netán csak tampont lehet kapni valahol). Valami egyéb más helyzet ahol ez elengedhetetlen? Esetleg akkor ráerőltetem magamra ennek a használatát :D

Mensibugyi, kehely és egyéb mosható megoldások köszönöm nem érdekelnek.


23 vagyok



2023. márc. 13. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha te jól elvagy a betétekkel akkor nem sok értelme van csak azért megtanulni hogy tudd. Hogyha strandra mész, fürdőruhában vagy, vagy olyan alsóneműt/ruhát kell viselned ahol a betét pl kilátszik akkor hasznos ha gyorsan meg tudod oldani a tampont de ha nem gyakran kerülsz ilyen helyzetbe akkor nem szükséges.
2023. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kell megtanulni használni, ha valamikor muszáj lenne használnod, hidd el, menni fog.
2023. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
74%
Nagyjából 5 perc megtanulni használni, szerintem felesleges előre szarakodni vele, ha lehet, hogy soha nem is lesz rá szükséged.
2023. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem egy nagy cucc, parszor felteszed es mar meg is tanultad.
2023. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Veszteni valód nincs, szerintem próbáld meg.


Azt megkérdezhetem, hogy a kehely, mosható betét és mensibugyi miért nem érdekel?

2023. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Én se nagyon kedvelem ritkán használok csak. 15-16 lehettem kb amikor egy medencés buli miatt kellett először használnom. Elsőre elég rosszul ment de csak azért mert rágörcsöltem. Aztán másodszor már kb csont nélkül felcsúszott
2023. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

[link] :) Strand megoldva :P


Szerintem felesleges tanulgatni. A kelyhet kell tanulgatni, mást nem. A tampon csak annyi, hogy széttekered a zacsit rajta, kihúzod a zsinórt, aztán a bejárathoz helyezve feltolod. Ha bizonytalan vagy és van rá lehetőség, akkor a megfelelő időben/időre vegyél inkább applikátorosat. Azzal könnyebb.

2023. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
#7 a tampon akkor ennyi ha rutinos vagy. Én elsőre pl nagyon rágörcsöltem és kb negyed óra alatt tudtam magamnak felerőltetni.
2023. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
#8 Lol, nem, kezdőként is ennyi a tampon. Neked is azért volt "szenvedés", mert túl dimenzionáltad.
2023. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt mondtam én is 😒

Most otthon a fürdőben essen túl először az ember ezen vagy a strandon miközbe mindenki rá vár már csak? Az oké hogy neked elsőre ment de a személyes tapasztalataim miatt ne legyek már lehülyézve...

2023. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!