Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensim kb 2 es fel eve van...

A mensim kb 2 es fel eve van meg. Regebben mindig kesett2-3napot is Meg eleg keves ideig menstrualok meg mindig volt mikor par honappal ezelott csak 3napig tartott-a kovetkezo honapban pedig csak 4 napig. Es ez meg nem valtozott…(?)

Figyelt kérdés

Mostanaban a menstruaciom1-2napot kesik.De van mikor pontosan jon meg arra a napra amelyikre a naptar mutatja. En olyan ember vagyok aki mindent tul aggod,es elegge felek attol is hogy most is 2 napot kesett a mensim,tegnap megjott delutan fele,es nem volt elotte akkora hasi gorcs mintaz azelotti honapokban.Ma sem erzek eroteljes gorcsoket,csak nagyon enyheket.Az elozo honapban emlekszem nagyon gorcsoltem.olyan vlt hogy egesz nap itthon kellett maradnom mert felalni is alig tudtam.

most ilyet nem ereztem😭remelem ez normalis es nem baj ha nincsen nagyon erős görcs a hasamban?Amiatt is aggodom hogy most nem jott annyi vér mint az ezelotti par honapban…a mestruaciom mindig ilyen kozepes,de most ugy erzem h tegnap ota a kozepesnel is kevesebb jott…Volt verzesem nem nevezem olyan nagyon minimalisnak de soknak se neveznem. Es kozepesnek sem..

Es nagyon stresszelek emiatt minden nap-minden honapban,de nem csak emiatt eleg sok problema van az eletemben:( es lehet ez a sok stressz miatt is lehet? 17 éves vagyok egyebkent ha ez szamítana valamit😊

Kerlek segitsetek es nyugtassatok meg h ez normalis❤️😭



2023. márc. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

🤦‍♀️ ha tényleg 17 vagy, akkor azért nagyon gáz, hogy ennyire tudatlan vagy.

A kérdés kiírójának a korát max 13-ra tippeltem volna.

2023. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt, igen
2023. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem állt be teljesen a ciklusod, lehet attól, a sok stressz is árt, attól is lehet. A 28 nap az átlagos menstruáció, de ez nincs kőbe vésve, és nem mindenkié válik atompontossá felnőtt korára sem. Viszont ha ilyen erős görcseid vannak néha, hogy nem tudsz mozogni, akkor én azt javaslom, hogy menj el nőgyógyászhoz, 17 évesen amúgy sem árt már egy vizsgálat.
2023. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En 13 es pont 11 honapos voltam mikor megjott (pont 1 honappal a 14ik szulinapom elott). Nekem attol a naptol kezdve folyamatosan es rendszeressen meg jott, a hasam se gorcsolt meg soha (lekopogom)

24l

Neked meg majd be fog allni, de ha annyira aggodsz menj el egy kivizsgalasra

febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!