Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abba...

Fogamzásgátló tabletta abba hagyása után milyen mellékhatásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy éve szedem a Lindynette fogamzásgátló tablettát és tisztában vagyok az összes mellékhatással.

Nem tapasztaltam semmi rosszat eddig.

A kérdésem az lenne, hogy van akinek rossz tapasztalata van a tabletta abba hagyása után. Olyanokra gondolok mint pl trombózis vagy rák, esetleg tüdőembólia?

Gondolkodom rajta, hogy elmegyek kivizsgálásra, mert amikor feliratta a nőgyógyász, akkor nem küldött el semmilyen vérvételre vagy ilyesmire.


16/L



2023. márc. 15. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

Hát tüdőembóliát nem utána kapsz, hanem szedés alatt, ha kapsz.

Ha meg genetikai hajlamod lenne a trombózisra, akkor az jellemzően az első pár hónapban okoz trombózist, nem 6 év múlva mondjuk.


6 évig szedtem Lindynette 20-at, semmi bajom nem volt tőle. Abbahagytam szeptemberben, azóta nincs semmi bajom.

2023. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!