Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudnak műteni állami...

Meg tudnak műteni állami kórházban, ahova a magánorvos küld? Beutalót nem kaptam

Figyelt kérdés

Magan nogyogyasznal jartam eves vizsgalatot, aki javasolt egy mar regen meglevo petefeszek ciszta eltavolitasat laparoszkopiaval. A magan praxisa mellett allami korhazban is dolgozik, es ott lenne a mutet.

Megcsinaltuk maganban a tumormarker vizsgalatot, ami negativ lett. Megkert h a haziorvosomtol kerjek beutalot EKG, mellkas rontgenre es mutet elotti laborra.

Meg is vannak ezek a vizsgalatok is,. minden oke. De magara a mutetre nem kaptam beutalot a korhazba.

Az orvos azt mondta, nem gond. Eleg az ambulans lap amit tole kaptam a vizsgalat utan, es a leletek. Direkt rakerdeztem, h de nem fognak igy hazakuldeni beutalo nelkul? Azt mondta, nem.


Szerintetek? Hogy lehetseges, h felvegyenek egy allami korhazba mutetre, egy maganorvosi vizsgalat utan, ugy, h nincs korhazi beutalom?

Tapasztalt mar vki hasonlot?



2023. márc. 16. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

"Direkt rakerdeztem, h de nem fognak igy hazakuldeni beutalo nelkul? Azt mondta, nem."


Ezen mit nem tudsz felfogni?

2023. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki ezt mondta, biztos így van.

Anyukámat vesedaganattal műtötték tavaly, magán urológushoz jártunk, a műtét állami kórházban volt, nem kellett beutaló, csak a leletek!

2023. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ohh, es a mutet idopontjat telefonon egyeztettuk, illetve hogy az elotte levo napon mar be kell fekudnom. Tehat a korhazi cuccokkal es leletekkel jelenjek meg a korhazban egy nappal mutet elott. Munkahelyen mar beosztast igazitottam ehhez, stb. Marhara felek, h haza fognak kuldeni, a varos masik vegebe es nem lesz mutet, mert nincs beutalom. Az orvos azt mondja, h ez nem lesz gond. Csak vhogy nem tudom elkepzelni, h ha ra hivatkozok a korhazban, az eleg lesz.
2023. márc. 16. 17:20
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Akkor talan van eselyem. Meg sosem voltam korhazban es mutetem sem volt. Viszont az allami burokraciaval van tapasztalatom. A dokit annyira nem ismerem. Emiatt vagyol bizonytalan.Koszonom a valaszod!
2023. márc. 16. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is dolgozik abban a kórházban, akkor nyilván el tudja így intézni.

Feleslegesen aggódsz ezen.

2023. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Magán rendelésen úgy is kifizetted amit kellet.
2023. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem is kell beutaló, mivel magánrendelésen nem is állíthat ki beutalót állami kórházba, de az ambuláns lap is elég, azon rajta van minden ehhez. Először valószínűleg úgyis ambuláns kivizsgálás lesz és csak utána a kórházi orvos fog javaslatot tenni műtétre, esetleg a te orvosod ott helyben intézkedik, de azért csak elmondta mikor rendel, mikor menj oda vagy kit kell keresni.
2023. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!
2023. márc. 18. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg, ha túl vagy rajta és rendben volt minden!


Jobbulást kívánok! Sikeres felépülést! 😍

2023. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!