Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik szárny nélküli betétet...

Melyik szárny nélküli betétet ajánlanád?

Figyelt kérdés

Alig találok a drogériákban szárny nélkülit, amit találtam, mind túl keskeny volt.

Régebben volt egy tökéletes a Dm-ben, de sajnos már nem kapható.


2023. márc. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a szárny nélküli egészségügyi betéteknek nincs sok értelme. Én biztos nem vennék ilyet, könnyen elmozdul, hosszirányban összegyűrődik, és nem hatékony úgy. Megkérdezhetem a szárnyas betéttel mi a gond, hogy fontos, hogy szárny nélküli legyen?


Az Always standard no wings-et próbáltad? Zöld-kék csomagolásos. Az szárny nélküli, viszont csak Rossmannban kapható, DM-ben nem.

2023. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Esetleg ha levágod a szárnyat?
2023. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mozdul el, nem gyűrödik. Évek óta ilyen betétet használok, csak van amelyik túl vastag, másik keskeny, nem találom a tökéletest.
2023. márc. 23. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket sem, az összes elmodzdul. Semmi értelme nincsen.
2023. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer használtam szárny nélküli betétet. Még gimis voltam és totál váratlanul öntött el a vér. Egy barátnőm adott kölcsön. Alig vártam hogy hazaérjek mert baromira mozgott és az egész bugyim tiszta vér lett. Az volt az első és az utolsó alkalom hogy szárny nélküli betétet használtam. És azóta mindegy hogy mikorra várom (már rendszeres 24-28 napos a ciklusom) mindig van nálam legalább egy szárnyas éjszakai betét és egy normál tampon hogy hogy tuti ne kerüljek többször ilyen kellemetlen helyzetbe. 😵 Nálad hogy nem mozdul el? Szerintem ezért nehéz beszerezni mert a sok rossz tapasztalat miatt alig vásárolná valaki.

26N

2023. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!