Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat elhúzódó, darabos,...

Mi okozhat elhúzódó, darabos, erős vérzést? (többi---->)

Figyelt kérdés

Nem rendszeres a mensim,de általában ki tudom következtetni,hogy kb. mikor kell megjönnie.A mostani eléggé elhúzódik.Eddig soha nem volt mensi előtt petécselés,de az elmúltnál és a mostaninál igen.

A mostani eddig így alakul: szeptember 27-29 pecsételés, szeptember 30- október 2 enyhe, október 3-5 erős, tegnap és ma közepesnek mondható.Az erős napok nagyon erősek voltak (5-6 extra tampon+2-3 betét) Ezeken felül annyira darabos (még most is) hogy van olyan hogy a tampon mellett átcsúszik.Régebben is kb. 9 napig tartott,de akkor nem volt ennyire erős.

Mi okozhatja ezt?

22/L


2010. okt. 7. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj mielőbb orvoshoz.
2010. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Nem akarlak megrémíteni, de ez akár egy ciszta jele is lehet. Keress fel egy dokit, ő majd megmondja.
2010. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet gyulladás,méhnyálkahártya elváltozás...Menj dokihoz mindenképpen,a 9 sem norm.,hát még ha ennyire erős,darabos!

Nagyon fontos a kivizsgálás,ne bagatelizáld el.

2010. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek nőgyógyászhoz.Csak előtte kíváncsi vagyok véleményekre,tapasztalatokra,hogy mi okozhatja ezt.Írhattok még?
2010. okt. 7. 13:48
 5/10 anonim válasza:

szia! nekem akkor volt ilyen hasonló, de nagyon durva, amikor lehet, h elvetéltem. azért írom, h lehet, mert senki sem tudta :S

menj el orvoshoz, és ne aggódj, nem lesz semmi gond! :)

2010. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Mi is próbálkozunk a babán.Azért is akarok dokihoz menni,mert nem sikerül.Akkor ez korai vetélés is lehetett?Ezen még nem is gondolkodtam...Rem nincs komoly bajom.

Írhattok még tapasztalatokat véleményeket.

Az eddigieket pedig köszi!

2010. okt. 7. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:

ez igen lehet vetélés is sajnos,úgyhogy lehetőleg már holnap orvos,mert ebből nagyon komoly bajaid lehetnek(akár hullamérgezés is)

remélem,hogy más bajod van.

2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második baba óta van ilyen erős, elhúzódó vérzésem. Nekem is a super plus tampon kell, két óránként. Szerintem sincs ez így rendben, köv. hónapban megyek a dokimhoz. Csak attól félek, nem fog tudni semmit segíteni, egyszer már mondtam neki, de azt mondta, minden rendben. Azért elmegyek mégegyszer.
2010. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt hívják rendellenes menstruációnak. A rendes menstruáció 25-30 naponként ismétlődik, rendszeresen(!!!) és 5-6 napig tart. Már réges rég el kellett volna menned dokihoz. Most borítékolom, hogy a gyerek is ezért nem jön. Mielőbb vizsgáltasd ki magad!
2010. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Igen,voltam már orvosnál.Nálam az a "normális" ha 7-9 napig tart.Nálunk ez "családi vonás".Fogigátló mellett is 8 napig tartott.Nekem most az a problémám,hogy nagyon erős volt.

Már tavaly beszéltem a nődokimmal,hogy ha gyereket szeretnénk és pár hónapon belül nem sikerül akkor menjek vissza.

Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.Nem vagyok felelőtlen fruska,aki nem jár orvoshoz.Minden évben elmegyek,ha kell többször is.Nem kioktatásra voltam kíváncsi hanem arra,hogy mi okozhatta,volt e már másnak is ilyen.

Azért köszi a válaszokat!Írhattok még!Csak jövőhéten tudok menni dokihoz.

2010. okt. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!