Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki versenyfelkészules...

Ha valaki versenyfelkészules alatt elkezd teljesitmeny fokozokat hasznalni,szuri formajaban,attol lehetnek megnagyobbodva nyirokcsomok?

Figyelt kérdés

Eloszor is. Igen elmegyek orvoshoz,csak szeretnek utana jarni kicsit hogy mire is szamitsak.


Masodszor. Igen ez szteroid. Nem szemes. Igen van aki ellene van,van aki mellette.

En versenyzem. Igen no vagyok.

Fiatal. Szeretnem ha ezen most tullendulnenk,es tenyleg segitseggel fordulnatok a kerdeshez tamadasok helyett.

Semmi nem fog valtozni ha te elhordasz itt mindennek.


Tehat aki tenyleg tudna tanacsot adni,ameg nem jutok el orvoshoz:


2napja eszrevettem hogy mindket honaljamba 1-1 duzzanat van. Csomó szerü

Itt lent oldalt inkabb,izom mellett.Mindkettobe ugyanazon a helyen

Nyomasra nem faj csak ha sokaig nyomogatom.

Amugy heti 0.8milit kaptam tomegnovels alatt .

Nem nagy adagokat..

Annyi meg hogy a multheten volt meg.

Mashol egyenlore nem talaltam ilyen csomokat.

Jelenleg dieta van,tehat jobban kitapinhato minden de en nyilvan gomdoltam mar mindenre.

Szerintetek?



2023. márc. 29. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen okos, felelősségteljes hozzáállás! Az önvizsgálat fontos. Minél hamarabb menj el mammográfiára és egy gyors műtéttel az életed talán még menthető, ha már a melleid és a hónalji nyirokcsomóid nem is. Talán kapsz helyette formás implantátumokat is.
2023. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolgot lehagytad. Mit nyomsz? Test-e?

A 0.8ml 250mg/ml koncentrátumban igen is sok egy nőnek, ha csak nem akarsz férfi lenni.


Ott kúrtad el, hogy nőként anavar, primo, winstrol, anadrol,vagy clenezned kellett volna, azt is kis dózisban.

A tabisak korántsem olyan károsak, mint aminek hiszed.

2023. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként szertől függően megnagyobbodhatnak a nyirokcsomóid, de legközelebb kérd profi segítségét, ha mindenáron csalni akarsz.
2023. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Winstrolt
2023. márc. 31. 22:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Clent nem szedek.

Undorito egy keszitmeny.

2023. márc. 31. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Abszolút nem undorító.

Anavar, winstrol, clen a 3 legjobb kezdő nőknek.

Gondolom 100mg/ml koncentrátum mivel, hogy winstrol.

Elosztva pineled, vagy egyben?

Totál kezdőként bőven elég lett volna 25-50mg belőle, ha bármi negatív mellékhatás van akkor pedig növeld a pinek mennyiségét, csőkkentsd az adagod. Hogy néz ki a ciklus, ki tervezte, pharma grade stan?

2023. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!