Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, aki teljesen...

Van olyan, aki teljesen kigyogyult a huvelygombabol?

Figyelt kérdés

Voltam nogyogyasznal, kaptam mackirort, amig hasznaltam, minden jo volt. Tisztalkodok rendesen, nem is volt szexualis kapcsolatom senkivel, de van folyas, van szag, ego erzes, borzalmas viszketes, es nem tudom, mitol alakult ki, es hogy miert nem mulik el..

Termeszetesen elmegyek nogyogyaszhoz, amint az idom engedi egybol, de erdekelne, hogy ebbol van-e kiut, mert peldaul lefekudni biztos nem fogok senkivel, amig ez el nem mulik, nekem is kinos, meg amugy se tennem.



2023. márc. 29. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Előbb utóbb mindenki kigyogyul belőle teljesen. Nekem egyszer volt, kb 5 éve, hát a falat kapartam pár hétig. De nyomtalanul elmúlt halistennek.
2023. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. félévig szenvedtem vele, majd abbahagytam a fogamzásgátlót (nem emiatt) és azóta minden fertőzésem stb. elmúlt.
2023. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!