Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez?Mit csináljak?

Mi lehet ez?Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég menstruáltam és hát eléggé viszketett oda lent(betétet hasztnálok) de eddig nem volt ilyen.Aztán mikor vége lett a mensimnek meg maradt ez a visztketés igaz nem álando de van és a mensim után a visztketés mellé társul egy olyan hogy tegyük fel fel állok és amikor menstrualsz érzed hogy folyik na most is igy érzem és mikor meg nezem akkor ilyen sok fehér szinü nagyon kicsit turos állagu es tej szagu dolog jön. Elötte csak rendes dolog jött mert még nem ált be a mensim de ez most más.Nem tudom hogy mi lehet ez kérlek segitsetek. Esetleg meg kérdezzel édesanyámat hogy mi lehet ez?

Nyugottan kérdezhettek hát ha nem elég amit le írtam.



2023. márc. 30. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
folyásod van,gombás fertőzés
2023. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Gombás fertőzés. El kell menni vele nőgyógyászhoz aki ír fel kúpot és kenőcsöt.

Anélkül nem fog elmúlni sőt tovább súlyosbodhat és meddőség is lehet belőle szóval komolyan kell venni!

2023. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kerj segitseget anyukadtol, az lesz a legjobb:)


Nyugi, ez mindenkivel megesik, szerintem talan nem is letezik olyan no, aki eleteben legalabb egyszer ne kapott volna el gombat, abszolut gyakori dolog.

2023. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az élég ha anyumtol kérek segitséget, vagy mindenképp menjek el nögyogyászhoz?
2023. márc. 31. 23:56
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Beszélhetsz vele hátha neki is volt ilyen problémája és milyen kenőcsöt használt stb. De nőgyógyász meghatározza milyen krémet írjon fel. Ha nem akarsz menni hozzá, hátha anyudnak is van valamilyen tapasztalata vény nélküli krémre, ami beválhat.
2023. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

5- kérlek ne terjessz hülyeséget! Nem megfelelő hüvelyi folyásnál nem elég krém, mindenképpen hüvelytabletta kell!


Kedves kérdező: annyit mondj anyukádnak hogy felborult a hüvelyflórád, nem megfelelő a folyásod és kell rá nőgyógyászati kezelés. Ő hova jár mert elmennél ahhoz te is. Sürgősen.

2023. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Gombára hasonlít, mindenképpen beszélj anyukáddal. Nekem volt hogy vény nélkül kapható szer is hatott, meg olyan is volt, hogy szájon át szedős antibiotikumot, kúpot, kenőcsöt írt fel a nőgyógyász. Szerintem elég fiatal még a lány, nem tudom hogy szűz e még és hogy ilyen esetben milyen hüvelykúpot írnak fel, e miatt mindenképpen dokival kéne beszélni.
2023. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!