Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinyomtam egy pattanast a...

Kinyomtam egy pattanast a homlokomon és másnapra egy dudor keletkezett, de a pattanás megmaradt. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy tegnap (03.30.) este ki akartam nyomni egy pattanast a homlokomon. Egy nagyon kicsi genny kijött, de mar annyira fajt, hogy abbahagytam. Mara mar borzasztóan megbántam hogy hozza nyúltam, mivel ma reggelre egy pukli nőtt a pattanás köre. Konkrétan olyan mintha neki rohantam volna a falnak, akkor a dudor. Teljesen kétségbe vagyok estve, mert meg soha nem hallottam ilyesmiről, es az interneten se találtam semmit. Valaki esetleg tud róla valamit, vagy szerintetek mit csináljak? Előre köszönöm a válaszokat.

2023. márc. 31. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Máskor éretlen pattanásokat ne nyomkokjál.

Várd meg amig megérik.

2023. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Először is, pattanást ne nyomkodjál, se korán, se azután, hogy megérik. Másodszor, ha lehet, most már ne piszkáld, ne nyúlj hozzá, hagyd, hogy gyógyuljon. Hétfőre fog annyira apadni, hogy ne legyen olyan feltűnő. Harmadrészt inkább keress egy JÓ kozmetikust, ha pattanásokkal küzdesz, és vagy kérj tőle tanácsot vagy menj el hozzá arctisztításra. Házi praktikákat pedig eszedbe ne jusson alkalmazni, mert többet árt mint használ.
2023. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!