Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm normális? Erős,...

Menstruációm normális? Erős, fájdalmas már a 8. Napon tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly jött meg először a menstruációm utána rá 2 hónapra azóta nem volt péntekig. Péntek, szombat, vasárnap normális volt viszont Hétfőtől még máig is (péntek) is erős, fájdalmas vérzésem van alvadt vér “darabokkal” is, már a 8. napon vagyok. Valaki tapasztalt ilyen? Mikor fog elállni a vérzés? Ez normális 7 hónap után?

2023. márc. 31. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az normális lehet, ha még nem rendszeres. De hogy ilyen hosszan erős, az nem hinném.
2023. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy rendszertelen, teljesen normális az elején. Viszont a 8 nap erős vérzéssel nekem durvának tűnik.
2023. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Mikortól számítod a napokat? Az első élénk piros, már erősebb vérzés (ami már nem csak pecsételgetés) az első nap. Innentől számított 8 napig mondják normálisnak az időtartamot
2023. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Ja igen: az erős, alvadékos vérzés pedig 3 napig fér bele, de azon belül is van egy limit ami felett már túl erős (azt mondják max 20 ft-nyi darabok, ami még elfogadható. (Aztán meg vannak egy csomóan akik ilyen erős vérzesűek alkatilag, mégsincs semmi bajuk. De a kivizsgálás sosem árt)
2023. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1 kommentelő hétfőtől volt erős ott még csak 3/4 betét volt de kedden 8 is megvolt. Ma már 4-5 volt eddig.😟
2023. márc. 31. 16:45
 6/16 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő péntek reggel jött meg es vasárnap estig normális volt. De azután volt erős.
2023. márc. 31. 16:47
 7/16 A kérdező kommentje:
3. Kommentelő :) Csütörtök késő este jött meg úgyhogy péntektől számítom a napokat. Péntek, szombat, vasárnap normális élénk piros, de hétfőtől már napi 4 betét és keddtől máig mar ilyen 6-7-8 betét viszont úgy érzem, hogy már enyhült a tegnaphoz képest.
2023. márc. 31. 16:51
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Elképzelhető, hogy ciszta. Nekem akkor volt ilyen extrém. (Sorozatba átáztam 20! perc alatt. Ha jól emlékszem nekem is az volt, hogy a 4. nap körül erősödött így fel. Aztán akkor 10 napig tartott összesen)

De lehet, hogy mire eljutsz orvoshoz már felszívódik)

2023. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
4. Kommentelő :) 20 db ft-nyi darabokba még benne van de mostmár a 4. Nap erős nekem napi 6-7-8 betét úgyhogy hétfőn megyünk vizsgáltatni:)
2023. márc. 31. 16:54
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Kommentelő ooo az durva, köszönöm szépen a hozzászólást remélem nekem nem lesz ilyen bajom😳és remélem ma már vége lesz mert már kicsit fárasztó:)
2023. márc. 31. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!