Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolutot lehet szedni több...

Norcolutot lehet szedni több mint 10 napig?

Figyelt kérdés
Norcolutot szedek a menstruációm rendezésére és ma van a tizedik nap amikor abba kellene hagynom, és pont jövőhét csütörtökre jönne meg, ami nem jó mert kirándulni megyek. Esetleg szedhetem két-három nappal tovább, csakis azért hogy legalább néhány napot nyerjek? Ugye amíg szedem nem jön meg... Valaki szedte tovább tíz napnál? Tanácstalan vagyok...

2023. ápr. 1. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet persze, bizonyos problémák esetén akár féé évig is szedetik.

De hosszú távon ez nem nagyon fogja rendezni a menzeszed amúgy.

2023. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A doki 10 napot mondott, addig kell szednem, de nem tudom hogy tovább lehet-e... Nem lesz semmi gond ebből?
2023. ápr. 1. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Szerintem ha az orvos azt mondta, hogy 10 napig szedd, akkor 10 napig szedd. Jelenleg én is Norcolut kúrán vagyok, nekem azt mondta, hogy fontos, hogy 10 napig szedjem. És igaza lehetett, mert mostmár 2 hónapja szedem, és eddig mind a két alkalommal mint ahogy a nagy könyvben meg van írva, 28. napra jött meg, örülök neki. Nem tudod megkérdezni az orvosodat esetleg?
2023. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: Hát marha nagy csoda.... a Norcolut megvonásos vérzést csinál, mint a fogamzásgátló. Az, hogy mikor jön meg, attól fógg, mikor hagyod abba...

2 nappal tovább szeded, rögtön nem 28, hanem 30 napos ciklusod lesz.

Remélem nem gondolod, hogy ez megjavítja.

2023. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

3-as vagyok: köszi, én szeretnék bízni benne hogy segíteni fog ez a gyógyszer rajtam.. jó lenne ha nem vennéd el mások kedvét és reménysugarát az ilyen jellegű hozzászólásokkal, hogy "remélem nem gondolod hogy ez megjavítja ". Én csak leírtam a kérdezőnek az én tapasztalatomat és amit az orvos mondott...

Miért ne lehetne hatásos ez a gyógyszer?!

2023. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert tudom hogy működik a tabletta, azért :D

Ha nem egyetlen átmeneti cikluskimaradásról van szó, hanem rendszertelen vérzésről, nem fogja rendezni.

2023. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nem valami bíztató.
2023. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:

A betegtájékoztató szerint 6-12 napig lehet szedni.


Nekem is 10 napot írt elő az orvos,a 10.napon elkezdtem pecsételni. Bevettem még egy szemet,hátha kibírom még csak azt az egy(aznap) estét vérzés nélkül. Hát nem,ugyanúgy megjött.

Vagyis én esélytelennek látom ezzel a gyógyszerrel eltolni vérnénit.


És nem megvonasos vérzés,mint anno fogamzásgátló mellett, hanem irdatlan erősen.

2023. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!