Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra felborulása miatt...

Hüvelyflóra felborulása miatt visszatérő felfázás?

Figyelt kérdés
Egy éve küzdök felfázással és mindig szex után jelentkeznek,igen elmegyek pisilni szex után igen mosakszom szex után. Esetleg a flóra felborulása miatt jelentkezik örökké ez a panasz?

2023. ápr. 3. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

A felfazast altalaban a szekletbol szarmazo, kulonbozo bacik okozzak. Nyilvan szex kozben ez sajnos siman benne van, hogy valahogyan odakerul, mert ott azert keverednek a testnedvek.


De kez a kezben jarhat vele a huvelyi diszkomfort erzet is, de inkabb a felfazasbol kovetkezik ez es nem forditva.


Volt rendes vizelettenyesztes amugy, ami konkretan kimutatta, hogy melyik bakterium a ludas? Ha nem, akkor ilyet kene csinaltatni es celzottan kezelni.

Aztan ha megvan ra a gyogyszer, akkor nekem az orvos ajanlotta a d-mannoz port kuraszeruen inni. 3 honapig naponta iszom, aztan 3 honap szunet es igy tovabb.

Nekem ezek segitettek.

2023. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan lehet beszerezni D-mannoz port?
2023. ápr. 4. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
En a dm-ben szoktam venni. De csak ugy magaban nem feltetlenul fog hatni, ha eloszor nincs kikezelve rendesen az a baci, ami magat a visszatero felfazast okozza nalad.
2023. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
fogamzasgátlót szedsz?
2023. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy kivizsgálás lehet a partnerednek se ártana, simán lehet h ő fertőz vissza, csak neki nincs tünete. Én is ugyan ebben a cipőben járok, mi ùgy döntöttünk a párommal, hogy közösen elmegyünk STD szűrésre, mert már voltunk nőgyògyásznál , urològusnál és sajnos nem jutottunk eredményre
2023. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szedek fogamzásgátlót, óvszerrel védekezünk
2023. ápr. 18. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!