Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a menstruáció a...

Mikor jön meg a menstruáció a fogamzásgátló tabi elhagyása után? Én már két hónapja abbahagytam a szedését, de még mindig nem jött meg.

Figyelt kérdés
Mikor érdemes orvoshoz fordulni?

2023. ápr. 5. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem áll fent a terhesség esélye akkor normális.

Lehet hogy meg pár hónap mire helyre all

2023. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Nekem másfél éven át hol megvolt, hol nem, hol két hétig, hol hónapokig semmi...


Az orvos gyógyszert akart rá felírni, ami persze, "remek" ötlet egy eleve szétszedett hormonháztartásnak.


Menj endokrinológushoz, ha nem jön meg, mint kellene.

2023. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A terhesség kizárt, csináltam tesztet.

Kisbabát szeretnénk, ezért hagytam abba.

Abban bíztam, hogy gyorsan helyreáll minden.


Én is attól félek, hogy ha visszamegyek a nőgyógyászhoz, újabb szarságot kell beszednem.


Meg persze attól, hogy valami olyen egészségügyi problémám van, amiről eddig nem tudtam.

2023. ápr. 5. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, egyszerűen csak a fogamzásgátló szétb...sza a hormonrendszeredet. Nem szeretik reklámozni a gyógyszerlobbi miatt, de ez az igazság.


Természetesen nem mindegyik nőnél okoz utólagos hormonzavart és ciklus problémákat, de akinél igen, az nagyon megszívja.

2023. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!