Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire lehet következtetni, ha...

Mire lehet következtetni, ha vèr ürül a mellbimbóból?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban szültem, terhessègi cukrom volt ès a pajzsmirígy alulműködèsre is szedtem gyógyszert.


Vègül semmi baj nem lett, diètával kordában tartottam a cukrot, folyamatosan ellenőriztem, kontrollra jártam.

A pajzsmirígy problèmára akkor derült fèny, mikor terhes lettem, vagyis inszeminációm volt, ès addig nem vègeztèk el, míg a TSH helyre nem állt. Egèsz terhessèg alatt Euthyrox 75-öt szedtem, napi 1x.


Szülès óta nem szedek semmit, a diètát tartom.


Sima gyors szülèsem volt, beindult a tejem, szoptattam is, bár kevès ideig, csak pár hètig.


Mikor abbahagytam, rá 2 hètre már el is apadt teljesen.

Nèha mèg átlátszó folyadèk csepegett, azt mondta a dokim ez normális.



Az utóbbi hetekben sok stressz èrt, koronás lett a kicsi, èn is, nagyon betegek voltunk, nehezen gyógyultunk, de mára negatív mindenki, jól vagyunk.

Keveset alszik, így kialvatlan, fáradt vagyok, kb mióta megszületett.


Na, tegnap fehèr melltartó volt rajtam, ès este kis piros-barna pöttyök voltak a bal mell rèszènèl.

Összenyomtam kicsit a mellbimbót ès jött mèg ilyen vères folyadèk, nem sok, pár csepp.

A jobb mellemből nem.


Áttapogattam magam, nèzegettem a tükörben, de semmi eltèrèst nem láttam.

Annyi hogy már nem olyan feszes mint szülès előtt.


Azóta 2x nyomtam meg ma, de már nem ürült semmi.

Nem èrzèkeny, nem fáj, nem èrzek semmi változást.

Mègis nagyon megijedtem.


Holnap már megyek is beutalóèrt a háziorvoshoz, teljes kivizsgálást szeretnèk.


Valaki volt már hasonló helyzetben?

Olvastam, hogy akár rák miatt is lehet.

Fèlek.


Köszönöm a válaszokat! :)



#Vèr, mellbimbó #Tej elapadás, váladèk #Rák, fèlelem
2023. ápr. 5. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Intraductalis papilloma: Ez a tejcsatornákban jelentkező jóindulatú sejtburjánzás, mely a leggyakoribb oka a rendellenes mellfolyásnak. Gyulladt állapotban az intraductalis papilloma véres vagy ragadós textúrájú váladékkal járhat.
2023. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!