Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális vagy menjek vele...

Ez normális vagy menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ilyen, de a mostani menstruációmkor 3 napig

rettenetesen szédültem, hányingerem volt, lázas voltam, hőhullámok, görcsöltem, és nagyon fáradt voltam. Étvágyam nincs, 2 napig semmit sem etem, vizet is nagy nehezen ittam csak. Eddig konrétan meg se éreztem a menstruációmat, sose fájt a hasam. Most viszont a gyógyszerek sem használnak. 16L



2023. ápr. 10. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

A láz egyáltalán nem normális. Biztosan a menstruáció miatt volt, nem csak vele párhuzamosan?

Szerintem menj orvoshoz.

2023. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
Ez még vmilyen gyakori betegség (pl endometriózis, pcos, stb) mellett is elég durva, nem hogy úgy hogy elvileg nincs bajod. Menj orvoshoz! Szerintem háziorvossal kezdj, mert egyáltalán nem biztos hogy a menstruáció miatt volt. Viszont ha ő is arra jut akkor úgyis továbbküld. Persze ha szerinted más nem lehetett akkor rögtön mehetsz nőgyógyászhoz is
2023. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!