Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha petefészek-csavarodás...

Ha petefészek-csavarodás történt volna látta volna a doki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt egy fájdalmas alhasi fájdalmam, azóta tompán érzem még mindig fáj. Ma voltam orvosnál aki a jobb petefészkemnél látott egy 2 cm cisztát.


Aktus után éreztem egy nagyon nagy fájdalmat, vettem be gyógyszert majd jobb lett de sok tünetet tapasztaltam.


Itt a neten olvastam simán lehet csavarodás is amit műteni kell, vagy kivenni a petefészket.

A doki látta volna ha ki kellene venni vagy valami hasonló történt?


Annyit mondott, hogy felszivódhat és készüljek fel, hogy fàjdalmas menstruációm lesz.



2023. ápr. 10. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Gondolom a Nőgyógyászod alapossan megvizsgált. Igyál cickafark teát segit a fájdalom ellen és gyulladásgátló is! 6 hétig minden este 1 nagy bögrével.
2023. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha el kell távolítani, szerintem azt látja rajta.

Nekem tavaly év vége fele volt egy iszonyúan erős fájdalom a jobb petefészkemnél. Levegőt se kaptam a fájdalomtól, és megmozdulni se tudtam. Az első pár ilyen alkalom még hagyján, az utolsó nagyon erős volt.

Más tünet miatt mentem nődokihoz, ott derült ki, hogy bevérzett a ciszta.

Egyelőre nem akarta kiműteni, meg hormont se akart felírni, mert fiatal vagyok. Április közepénél járunk, még mindig oda szúr néha, habár már nem annyira erősen, mint tavaly.

December közepén derült ki, már fel kellett volna szívódnia, február közepén még mindig ott volt.

Júliusban megyek vissza rákszűrésre, akkor fogja megint megnézni, hátha felszívódott.

Az első menszesz utána nekem is elég fájdalmas volt, de fájdalomcsillapítóval tűrhető.

2023. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!