Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása, mi...

Menstruáció kimaradása, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok, márciusban voltam nőgyógyásznál, vett vért is és az alapján minden rendben, viszont 2 hete nem jelentkezik az esedékes menstruációm és a tesztjeim is negatívak, orvosomnál jeleztem és annyit mondott ha nem jelentkezik egy hónap múlva sem akkor menjek vissza….de már ideges vagyok mi lehet a probléma (egyébként rajta vagyunk a baba témán fél éve)

2023. ápr. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
A stressz, nekem is csúszott két hetet az idegességtől, sőt volt hogy kétszer jött meg, félidőben is! Nagyon odatesz az idegeskedés!
2023. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ott tartok, hogy 58 napja nem menstruáltam, tesztek negatívak. Nem igazán örülök, mivel a baba témán is rajta vagyunk és semmi támpontom nincs, de márciusban tényleg sokat stresszeltem. Orvosra még várok, márciusba mindent rendben talált és májusban mondta, hogy jelentkezzek majd, de ilyenkor olyan lassan telik az idő is.
2023. ápr. 22. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen javasolt a vizsgálat mert ez negatív teszt mellett nem éppen normális dolog de nem kell a legrosszabbakra gondolni. Esetleg meleg vizes fürdő, bor, ilyenek segíthetnek meghozni de mindenképpen orvos!
2023. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor késett 90napot pco jellegű volt a méhem aztan magától megjött , és vissza mentem a dokihoz ott már nem látott semmi cisztát se IRem nincs se Pmalulműködés tényleg semmi a doki akkor azt mondta lehet éppen valami be zavart vagy valami lelki probléma és azért történt 🤷🤷🤷 azotta most kismama vagyok és spontán estem teherbe szóval lehet volt valami abban amit a doki mondott , próbálj meg kikapcsolni ne görcsölj rajta és meg fog jönni 🙏🙏🙏🙏♥️ és persze doki minél hamarabb ☺️☺️♥️
2023. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Kiderült mi miatt késett ennyi időt?Pont így vagyok most én is.

2023. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék mi a helyzet kérdező. Ugyanebben a cipőben járok. Áprilisban menstruáltam utoljára. Terhesség kizárt, de azért teszteltem 3x is. Persze mind negatív.
2023. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!