Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró vágások a hüvely bemenetn...

Apró vágások a hüvely bemenetnél együttlét után?

Figyelt kérdés
Remélem jó kategóriába soroltam. De nagyon megijedtem. 3 éve vagyok egyok együtt a párommal. 19 vagyok. Ő meg 20.nekem ő az első mindenben. 1 éve együtt is élünk. Rendszeren élünk nemi életet.és legutobb amikor szexeltünk nagyon fájt 2 napja. Igy még soha. És éreztem hogy megsértette a bőrőm ott lent. De elmult a szúró érzés igy folytattuk.azt is észre vettem hogy nem voltam olyan nedves mind szoktam lenni. Egyáltalán nrm voltam nedves. És utánna elmentem lefürödni. Iszonyatosan égett a vaginám és lüktetett. Megnéztem milyen mert amikor pisiltem csipett, a bőrőm. Apró vágás szerű sebek vannak a vaginámon. Mimd ha megvágtam volna. Illetve a nagy szeméremajkaimon is vannak. Körülbelül 1cm-esek a sebek. Nem vérzenek, nrm is pirosak. Csak nagyon fájnak.és 2 napja volt az egyész. Máma néztem. Néztem nem gyógyultak be. Inkább most már iszonyatosan viszkednek. Sikositott most az egyszer nem használtunk. És nem is nedves a puncim mind amilyennek lennie kéne
2023. ápr. 11. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz kell menni az ilyesmivel.
2023. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nőgyógyász! Amíg nem vizsgált meg, ne éljetek nemi életet!
2023. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki van száradva, valószínűleg.


Menj el orvoshoz!

2023. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!